Mikrotik

Mikrotik

MikroTik S-31DLC20D fiber optički 1.25Gb/s SFP modul singlemode do 20km, 1000Base-LX, LC konektor

Šifra: 2256
Mikrotik

Na lageru:

Na stanju

€22.08(bez PDV-a)

+

Slični proizvodi


Mikrotik LHG 5 AC LHGG-5ACD

Mikrotik

Mikrotik LHG 5 AC LHGG-5ACD


€87.55(bez PDV-a)

+
MikroTik SXT LTE Kit 4G LTE

Mikrotik

MikroTik SXT LTE Kit 4G LTE


€122.63(bez PDV-a)

+
Mikrotik S-RJ01 SFP modul RJ45 10/100/1000Base-T do 100m

Mikrotik

Mikrotik S-RJ01 SFP modul RJ45 10/100/1000Base-T do 100m


€23.92(bez PDV-a)

+

Komentari:


Koristimo kolačiće kako bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj veb stranici. Daljim korišćenjem našeg sajta računamo da se slažete sa ovom politikom.